Çayırova Yozgatlılar Dernek Başkanı Nuri Yardım, koronavirüsüyle mücadele kapsamında yoğun gayret sergileyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye, Çayırova Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz şahsında tüm Emniyet personeline ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Çayırovalı Yozgatlılar Derneği ilçeye astığı pankartla teşekkürünü kamuoyuna duyurdu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.