Çayırova CHP, Çayırova CHP Gençlik Kolları ve Kızılay kan merkezi ile birlikte kan bağışı gerçekleştirildi. CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek’in ev sahipliğindeki programda CHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Baran Aydın, CHP Çayırova Belediye Meclis Üyelerinden mimar Salih Işık da katıldı. Çayırova Kızılay BAşkanı Doktor Ali Öncü de konuklarıyla yakından ilgilendi Çayırova CHP İlçe başkanı Cihan Soyluçiçek’’Covid-19 salgın hastalığı olmasından ötürü ve bu hastalığa yakalananların aynı zamanda kana ihtiyacı olan vatandaşlarımız kan sıkıntısı çekmemeleri için kan bağışını gerçekleştirdik. Ve bizlere destek olan bu olaya duyarlılığını gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Kan bağışı hayat kurtarır’’ dedi. Önceki dönem Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci de programda kan verdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.