Gebze’de polis yaptığı aramada sahte içki ve yurda kaçak yollarla sokulmuş kaçak cep telefonu ele geçirdi. Alınan bilgilere göre, Gebze Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Büro Amirliği ekipleri bir işyeri ile bir araçta 19 şişe kaçak içki ile 13 adet kaçak cep telefonu ele geçirdi. Ele geçirilen ürünlere el konulurken, polis 2 kişi hakkında işlem yaptı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.