Gebze’de yeni yılın ilk bebeği, Merkez Prime Hastanesi’nde saat 00.01’de dünyaya gelen Eda bebek oldu. 2021 yılının ilk bebeğine sahip olan Yılmaz çiftinin mutlulukları görülmeye değerdi. Merkez Prime Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Prof. Dr. Ali Sertaç Batıoğlu ve ekibi, bebeğin ailesini tebrik ederken, Eda bebeğe de sağlıklı ve mutlu bir yaşam diledi. Gebze’de yılın ilk bebeği olan eda bebeğin ailesi de hastane çalışanlarına teşekkür ederken, ilk bebeğin anne ve babası olmaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getirdiler.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.