Kocaeli Valisi Seddar Yavuz Çayırova’da ziyaret, inceleme ve temaslarda bulundu. Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’i ziyaret edip ilçenin asayiş, eğitim, sağlık ve ulaşım yönünden mevcut durumunu içeren brifing alan Vali Yavuz, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çayırova İlçe Sağlık Müdürlüğünü de ziyaret edip, sağlık çalışanları ile bir araya gelen Vali Yavuz; “Özellikle pandemi döneminde özveriyle gerçekleştirdiğiniz başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum, emeklerinize sağlık. Sizleri çok seviyoruz. Sağlık çalışanlarımıza duyulan sevgi bu dönemde daha fazla açığa çıktı ve farkındalık arttı. Devletlerin gücü, sağlık sisteminin dayanıklılığı, yetiştirdiğiniz personelin gücü ve fedakarlıkları böyle zamanlarda belli oluyor. Sizlerle ve yaptığınız çalışmalarla gurur duyuyoruz.” diyen Vali Yavuz, onlarla günün anısına fotoğraf çektirdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.