Gebze Belediyesi’nin önceki dönem meclis üyesi Neşe Çetiner Celep’in eşi Ali Celepoğlu yaşamını yitirdi. Uzun süredir kanser tedavisi gören Ali Celepoğlu’nun tedavi gördüğü hastanede bu gece hayatını kaybetmesi büyük üzüntüye neden oldu. Celepoğlu’nun, bugün Sakarya’nın Sapanca ilçesi Kırkpınar köyünde toprağa verileceği öğrenildi. Bölge Haber Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, başta eşi Neşe Çetiner Celep, çocukları ve ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyoruz.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.