AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay 13 Eylül pazar günü yapılacak olan İlçe başkanlığı kongesi öncesinde sahada çalışmalarını sürdürüyor.Başkan Acay dün Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve partisinin İlçe yöneticileri ile birlikte Nenehatun Mahalle Teşkilatında kongre delegeleriyle toplantı yaptı.Gerçekleşen toplantıda Acay süreç ile ilgili dava arkadaşlarına bilgiler verdi.Nenehatun Teşkilatı mensupları ise Başkan Acay’a sonuna kadar destekçi olduklarını aktardı.Çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında toplantı son buldu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.