Tokat’lılar İstişare Toplantısı Yaptı « Bölge Haber Gazetesi

17 Ağustos 2022 - 00:36

Tokat’lılar İstişare Toplantısı Yaptı

Tokat’lılar İstişare Toplantısı Yaptı
Son Güncelleme :

20 Kasım 2021 - 17:42

113 views

Kocaeli Tokat ili ve ilçeleri kültür dayanışma derneği pandemi nedeni ile ara verdiği istişare kurulu toplantısını yoğun katılımla uzun bir aradan sonra gerçekleştirdi.

Dernek başkanı Doç Dr. Hüseyin Şaşkın ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltı programına Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz, Kocaeli’de görev yapan Tokatlı bürokratlar, dernek başkanları, istişare kurulu üyeleri ve yöneticiler katıldı.

Teşekkür konuşması yapan başkan Doç Dr. Hüseyin Şaşkın; ‘’Hemşerilerimizle uzun zamandır pandemi nedeni ile bir araya gelemiyoruz. Kocaeli’mizde yaşayan Tokat’lılar olarak memleketimizi en güzel şekilde temsil etmek için bir araya geliyoruz. Birlik, beraberlik ve dayanışma içinde dernek faaliyetlerini arttırarak devam edeceğiz, en kısa zamanda pandemi kurallarına uygun olarak haftalık buluşmalarımızı da gerçekleştirmeye başlayacağız.’’ diyerek katılımcılara teşekkür etti.

Dernek faaliyetleri ve yapılacak çalışmalar hakkında dernek genel sekreteri Murat Yılmaz’ın yaptığı sunumun ardından program katılımcıların dilek ve temennileriyle sona erdi.

Programa Kocaeli’de bulunan Tokatlı derneklerden, Satı BOZKURT Darıca Turhal Çayıraltı dernek başkanı, Mehmet YILMAZ Gebze Çat dernek Başkanı, Ahmet KILIÇ Darıca Taşlıca Dernek Başkanı, Ayhan COŞKUN Gebze Eskituraç Dernek Başkanı, Aydın TORUN Çayırova Tokatlılar dernek Başkanı, Hacı DOĞAN Gebze Ormanbey Dernek Başkanı, Murat YILDIRIM Körfez Tokatlılar Dernek Başkanı, Yüksel USLU Gebze Dodurga Dernek Başkanı, Celal ÜRGÜN Kocaeli Süs Bitkileri Üreticiler Birliği başkanı ve

Sedat TOPCU Gebze Büro Memur Sen Şube başkanı’da katıldı.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments