Darıca’da bazı okullara temiz belgesi verildi. Darıca Mİlli EĞitim Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak şu paylaşımda bulunuldu: “Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) arasında, 27 Temmuz 2020 tarihinde imzalanan “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü” kapsamında, hijyen şartlarının geliştirilmesi, enfeksiyon önleme ve kontrol klavuzu yayınlanmış olup okullarımızın yeni normale göre Eğitim – Öğretime hazır hale getirilme süreçler başlatılmıştı. Bu doğrultuda klavuz şartlarını en iyi şekilde yerine getirerek Okulum Temiz Sertifikası almaya hak kazanan okullarımızın sertifikaları Kaymakamımız Sayın Yüksel KARA ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail Oğus tarafından okullarımıza takdim edilmiştir.”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.