Gebze D 100 Karayolu Beylikbağı kavşağı olduğu bölümde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti. İddialara göre Darıca Belediyesi’ne ait Erkan Albayrak idaresindeki 41 DB 555 plakalı çöp kamyonu yolun kaygan olması nedeniyle bariyerlere çarptı. Kazada kamyon yan yattı. Kazada arabada bulunan temizlik işçisi Tahsin Atalay hayatını kaybetti. Kazadan sonra olay yerine gelen Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık inceleme yaptı. Araçta bulunan yaralı Albayrak ise sağlık görevlileri tarafından sağlık kuruluşuna sevk edildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.