CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, parti kurultayına katılmak amacıyla Ankara’ya gidiyor. Soyluçiçek yaptığı açıklamada ” 37. Olagan Genel Kurultayımız sebebiyle sebebiyle il dışında Olacağım için cuma 25 Temmuz Cumartesi günü Erdoğan Demircan ve 26-27 Temmuz tarihlerinde ise Ibrahim Çamkerten, ilçe başkanlığına vekalet edecektir. Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dilerim” ifadelerine yer verdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.