İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal, koronavirüse yakalandı. Uzunal sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Korona virüse yakalandığını duyurdu. Sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ve partililerine Korona virüse yakalandığını duyuran Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal, “Değerli arkadaşlarım, test sonucum pozitif çıkması sonucu hastanede yatış yaptılar. Dualarınızı eksik etmeyin, hayırlısıyla görüşmek üzere” dedi. Bölge Haber Gazetesi olarak biz de Uzunal’a “geçmiş olsun diyoruz, Allah’tan acil şifalar diliyoruz”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.