PALGAZ’ın Darıca ve Çayırova şubelerini kapatması nedeniyle oluşan kuyruk doğalgaz kullanıcılarına eziyet etmeye devam ediyor. Gebze Palgaz önünde uzun kuyruklar oluşması nedeniyle vatandaşlar zor durumda. Bir yandan koronavirüs bulaşmaması için sosyal mesafelerini göztemeye çalışan PALGAZ kullanıcıları diğer yandan da sıcak havadan bunalmamak için mücadele ediyor. Bölge Haber’e konuşan Palgaz aboneleri “Gebze’de bu eziyeti durduracak kimse yok mu? Bizler PALGAZ’ın Darıca ve Çayırova’daki kapatılan şubelerini yeniden açarak bu kuyruklar önlenebilir” şeklinde düşüncelerini açıkladı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.