Darıca Kaymakamı Yüksel Kara’nın babası Elazığ’da vefat etti. Alınan bilgilere göre baba Mehmet Kara dün akşam Elazığ’da kalp krizi nedeniyle vefat etti. Acılı kaymakam Yüksel Kara Elazığ’a gitti. Bölge Haber Gazetesi olarak merhum Mehmet Kara’ya Allah’tan rahmet, oğlu kaymakam Yüksel Kara başta olmak üzere tüm acılı aile ve yakınlarına başsağlığı dileriz
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.