Darıca Kaymakamı Ömer Karaman ilçede bulunan spor kulüplerini ağırladı. İlk ziyaret Darıca Ultraaslan Yönetimi’nden geldi. Kaymakam Karaman, Darıca Ultraaslan heyetini kabul ederek “bayram ziyaretlerini” kabul etti. İkinci ziyaret ise 2020 İsveç Dünya Teakwando Başkanlık Kupası’nda 46 kg’da şampiyon olan Aleyna Şenyurt ve ekibinden geldi. Kaymakam Karaaman sporcu konuklarıyla bayramlaştı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.