Darıca Kaymakamı Yüksel Kara siyasilerin, muhtarların, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerinin, Kamu Kurum Temsilcilerinin maske, sosyal mesafe ve temizlik kuralları çerçevesinde basına demeç vermeleri konusunda uyardı. Basın karşısına çıktıklarında bu kurallara uymadan demeç verildiğinin de altını çizen Kaymakam Kara ilgili kişilerin bu konuda hassasiyet göstermelerini istedi. Ayrıca Kamu Kurum Temsilcilerinin yetkili amirlerinden izin almadan basına demeç verilmemesi gerektiğinin de altını çizdi
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.