Bölgemizin tanınmış iş adamlarından Baran Aydın,CHP Kocaeli il başkan yardımcılığı görevine getirildi. Geçtiğimiz aylarda CHP Kocaeli il kongresinde il yönetimine giren Baran Aydın,Doğa,spor ve amatör kulüplerden sorumlu başkan yardımcılığı görevine getirildi. Bölgede herkesim tarafından sayılan ve sevilen bir kişiliğe sahip olan Baran Aydın’ın CHP il başkan yardımcılığı görevine getirilmesi parti tabanında memnuniyetle karşılandı
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.