Bir eve girerek 4 bin lira değerinde ziynet eşyası çalınması ile ilgili yapılan soruşturmada polis tarafından yakalanan 3 kişi adli merciler tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Alınan bilgilere göre Gölcük’te bir hırsızlık olayın üzerine Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan incelemede kısa sürede şüphelier yakalandı. Polis şüphelilerden E.G, M.G ve G.B olduğunu, şahısların İstanbul’dan gelerek olayı gerçekleştirdiğini tespit etti. Polis tarafından yakalanan ve adli mercilere sevk edilen Şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.