AK Parti Darıca İlçe Başkanı avukat Ufuk Acay’ı hemşehrileri ziyaret etti. Gazetemiz imtiyaz sahibi Olcay Karabağ, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Acay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Gebze Belediyesi’nde görevli Erol Kuru ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan Aytekin Subaşı da hazır bulundu. Hemşehrileri, görevine yeni seçilen Acay’A “hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Ziyaret sonrasında hemşehrileri Acay’a çiçek takdim etti.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.