Gebze Cumaköy’de bir motosiklet ile panelvan kasa tipli aracın çarpışmasında 1 kişi hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere ve iddialara göre sürücüsü öğrenilemeyen 34 HYA 39 plakalı kamyonet ile 19 yaşındeki Enes Tek’in kullandığı motosikletle çarpıştı. Kazada Tek olay yerinde hayatını kaybetti. İsmi öğrenilemeyen motosikletteki diğer kişi ise yaralı olarak Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Jandarma kazayla ilgili soruşturma başlattı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.