Gadir-i Hum Bayramı Darıca’da yapılan programla gerçekleştirildi. Gadir-i Hum Bayramı’yla ilgili olarak dün akşam Darıca Dudayev Parkı’nda Amfi Tiyatro’da anma programı düzenlendi. CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Ayhan Şen’in katkılarıyla gerçekleştirilen programa Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Kaymakamı Özel Kalem Müdürü Hasan Hüseyin Kozan , Darıca Kaymakamlığı Yazıişleri Müdürvekili, CHP Darıca İlçe Başkanı Gökhan Aktaş, CHP Darıca Belediye Meclis Üyeleri, gazetemiz imtiyaz sahibi Olcay Karabağ ile çok sayıda Darıcalı katıldı. Programda Hz. Ali ve diğer islam dini alimleri dualarla anıldı. CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Ayhan Şen “Gadir-i Hum bayramı münasebetiyle Darıca sahilde düzenlemiş olduğumuz programa katılan herkese teşekkür ederim” diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.