Bayburt İl Emniyet Müdür Yardımcılığı’na atanan Çayırova İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürbüz veda ziyaretlerine başladı. İlk olarak Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’i makamında ziyaret eden Gürbüz bir süre kaybakam Gözen’le sohbet etti. Kaymakam Gözen, Gürbüz’e yeni görevinde “başarılar” diledi. Müdür Gürbüz’ün bayramdan sonra yeni görev yerinde görevine başlaması bekleniyor.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.