CHP Çayırova İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek gayelerinin Çayırova’nın geleceği olduğu söyledi. Başkan Soyluçiçek, parti olarak her daim önceliklerinin Çayırova’nın mutluluğu olduğunu kaydeden Soyluçiçek, “Çayırova mutluysa biz de mutluyuz. Çayırovalı vatandaş mutluysa biz de mutluyuz. Olumsuzlukları anlattığımız gibi olumlu işleri de söyleriz. Bizler Çayırova için çalışıyor, Çayırova adına emek ve mücadele ediyoruz” şeklinde konuşarak her zaman Çayırova bilinciyle hareket ettiklerini söyledi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.