MHP Çayırova ilçe başkanı Yunus Emre Düzdaban, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası dolayısıyla koronavirüs sürecinin fedakar sağlık çalışanlarından hemşirelerin günlerini kutlayarak çiçek takdim etti. Hemşirelerin sağlık çalışanlarının en önemli unsurlarından biri olduğunu belirten MHP Çayırova ilçe başkanı Yunus Emre Düzdaban, “Özellikle koronavirüs salgınına karşı sağlık ordumuz büyük bir özveriyle fedakarca çalıştı. Hemşirelerimiz de sağlık ordumuzun en önemli unsurlarından biri. Bu mücadelede üzerlerine büyük görevler düşen hemşirelerimize minnettarız. Şüphesiz her birinin görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını biliyoruz. Bu zor süreçlerde ülkemiz için elinden geleni yapan gece gündüz demeden fedakarca çalışan hemşireler ve bütün sağlık çalışanlarına şükranlarımı iletiyorum. Sağlık hizmetlerinin gerçekleştirilmesinde büyük bir fedakarlıkla hizmet sunan hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum” diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.