Çayırova’da Kızılay ile ilçede görevli bulunan öğretmen işbirliği içinde. Çayırova Kızılay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Eğittikleri çocuklarla topluma iyilik tohumu saçan öğretmenlerimiz bu kez kendileri çiçek olup açtı. Hazırladığımız Ramazan kolilerini , öğretmenlerimiz ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak yüzlerde oluşan tebessüme ortak oldular. Ülke olarak zorlu zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde, birlik ve beraberlik içerisinde yaptığımız çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.