Darıca ve İzmit’te çok sayıda ikamette meydana gelen hırsızlık olayının failleri bulundu. Alınan bilgilere göre Darıca ve İzmit’te meydana gelen hırsızlık olaylarının üzerine inceleme başlatan Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş BÜro Müdürlüğü görevlileri kısa sürede failleri belirledi. Polis İzmit’te D.Ç, G.A, Ç.B, N.T, F.Ç. ve H.İ.T”yi yakaladı. Emniyet’teki işlemlerinin ardından şüpheliler adli mercilere sevk edildi. Şüphelilerin hırsızlık suçundan çok sayıda kaydı olduğu öğrenildi. Şüphelilerin hırsızlık amacıyla kullandıkları aparat ise polis tarafından ele geçirildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.