Darıca’da cenaze namazları koronavirüs tedbirleri kapsamında artık camide kılınmayacak. Darıca Kaymakamlığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile, cenaze namazlarının ilçe Hıfzısıhha sağlık kurulunun aldığı kararlar çerçevesinde camide değil de ilçe Mezarlıklar Müdürlüğü’nde kılınacağı duyuruldu. İşte o paylaşım:
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.