3. lig temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği, Özcan Sert yönetiminde ikinci maçın Kahta 02 Spor’u deplasmanda 3-1 yendi. Karşılaşmanın henüz 10.dakikasında Salih’in attığı golle ev sahibi takım öne geçti. Beraberlik için bastıran temsilcimiz 26.dakikada Erdem ile eşitliği yakaladı. Soyunma odasına bu skorla giren sarı-yeşilli ekip ikinci yarıyada atak başladı. 51.dakikada Baha bu kez sahneye çıktı ve güzel bir golle takımını 2-1 öne geçti. Maçın 87. Dakikasında Ahmet Kutluer attığı golle skoru 3-1 yaptı. Zorlu deplasmandan net bir skorla dönen Özcan Sert yönetimindeki Darıca GB haftaya Ağrıspor’u sahasında konuk edecek.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.