Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Personelleri Unutulmadı. Sağlık çalışanlarına destekler tüm kesimden artarak devam ediyor. Bu zorlu süreçte Darıca Farabi EAH çalışanları da unutulmayarak sürekli yanlarında oldukları hatırlatılıyor. Darıca Farabi EAH Başhekimi Doç.Dr Mustafa Güneş; “böylesi bir dönemde sağlık çalışanların her daim yanında olarak bu örnek destekleri veren , Darıca Kızılay Şubesine, Dönerci Celal Ustaya ve Darıca Yaşılar Derneğine hastanemiz adına teşekkürlerimizi sunar yanımızda olduklarını bilmekten mutluluk duyarız” ifadelerini kullandı.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.