ÇESK Basketbol Takımı 3. oldu « Bölge Haber Gazetesi

1 Temmuz 2022 - 03:50

ÇESK Basketbol Takımı 3. oldu

ÇESK Basketbol Takımı 3. oldu
Son Güncelleme :

17 Şubat 2022 - 7:10

87 views

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kocaeli Erkekler Liginde üçüncü olan Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK) Basketbol takımını kabul etti.

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK), farklı branşlardaki başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. ÇESK Basketbol takımı kuruluşunun ilk yılında büyük bir başarıya imza atarak Kocaeli Erkekler Ligi’nde üçüncü oldu.
Çayırova’yı yeni sezonda Bölgesel Amatör Ligi’nde temsil etmeye hak kazanan basketbol takımının başarısı ilçede de sevinçle karşılandı.

ÇİFTÇİ, BASKETBOL TAKIMINI AĞIRLADI
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü (ÇESK) Basketbol Takımını makamında kabul etti. ÇESK Başkanı Hasan Akan, ÇESK Genel Koordinatörü Metin Gezginci, ÇESK Basketbol Başantrenörü  Selim Sevim, yardımcı antrenör Dilara Karagöz ve ÇESK Basketbol oyuncularının katıldığı görüşmede Başkan Çiftçi ÇESK takımı, teknik heyet ve kulüp yöneticilerini tebrik etti.

BİZLERİ GURURLANDIRDINIZ

 ÇESK Basketbol takımının Çayırova’da basketbol hasretini dindirdiğini ve başarısıyla kendilerini gururlandırdığını dile getiren Çiftçi “Her zaman yanındayız. Yeter ki Çayırova’ya güzel başarılar getirin. İlk seneniz de büyük bir işe imza attınız’’ dedi.

YENİ SEZONDA BAL’DA

ÇESK Genel Koordinatörü Metin Gezginci de seneye Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) yer alacaklarını müjdesini verdi. Sohbet sonrası Başkan Çiftçi, hediye takdiminde bulunduğu ÇESK Basketbol takımı ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments