Çayırova Özgürlük Mahallesi’nde bir sokak karantinaya alındı. Alınan karantina bölgesine Çayırova Belediyesi görevlileri ekmek dağıttı
TEDBİR AMAÇLI KARANTİNA
Alınan bilgilere göre Çayırova Özgürlük Mahallesi 205/1 Sokak karantinaya alındı. Sokakta yaşayan 13 kişinin koronatesti sonucunun pozitif çıktığı bunun üzerine Çayırova İlçe Hıfzısıhha Kurulu tarafından sokağın tedbir amaçlı karantinaya alındığı öğrenildi.
Çayırova Belediyesi, Özgürlük Mahallesi’nde karantinaya alınan sokakta yaşayan vatandaşlara ekmek ve maske dağıttı.Cayırova Belediyesi, pandemi sürecinde vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. İlçe halkının sağlığını korumak ve salgının yayılmasına engel olmak için gece gündüz demeden hizmetlerini sürdüren Çayırova Belediyesi, İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun pozitif vaka dolayısıyla karantinaya aldığı Özgür Mahallesi 205/1 sokakta yaşayan vatandaşlara ekmek ve maske dağıttı. Sokağı yıkayan ve dezenfekte eden belediye ekipleri, karantina sürecinde vatandaşların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak.
Çayırova Belediyesi görevlileri karantinaya alınan sokakta vatandaşlara ekmek ve maske dağıttı