Gebze’de bulunan İyilik Kervanı, ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaya devam ediyor. İyilik Kervanı Platformu sözcüsü Asiye Gül “Gebze’de başlatılan ve gece gündüz hiç durmadan çalışmalarını sürdüren ve bu çalışmaları gören birçok kesimden ve yabancı devletten destek alan iyilik Kervanı ekibi yetim evlatları içinde gene Umut olmaya devam ediyor” diye konuştu. Gül , yardım platformuyla alakalı olarak “ 20 tane grup başkanı iyilikte yarış yapıyor yapılan hizmet Allah rızası için diyen grup başkanı Asiye Gül “Biz bize inanan Güvenen kardeşlerimizle yoldayız biz projeyi başlattık onlar büyüttü Umut oldu Yetimin aşı ışığı mutluluğu oldu iyilik Kervanı demek Umut demek başlatmış olduğumuz projede mi başındayız” şeklinde konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.