Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkan Yardımcılarından Fatih Karabulut ile Erdal Durdağ gazetemizin 13. kuruluş yıldöünümü nedeniyle ziyarette bulundu. Ziyaretten memnuniyet duyan gazetemiz genel yayın yönetmeni Olcay Karabağ Saadetli heyete “teşekkür etti” Saadetli konuklar ise “nice 13 yıllara”temennisinde bulundu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.