Çayırova ilçesinin bilindik isimlerinden Gökbulak Pen’in sahibi Yücel Gökbulak, Ardahan Saymanlı Köyü Dernek Başkanı Volkan Bahşi ile Gebze Adem Yavuz Mahallesi muhtarı Ekrem Usanmaz gazetemizi ziyaret etti. Ziyaretten memnun kalan Karabağ “Gökbulakpen sahibi sayın Yücel Gökbulak Ardahan saymanlı köyü dernek başkanı sayın Volkan Bahsi Gebze Adem Yavuz mahalle muhtarı sayın Ekrem Usanmaz ziyaretleri için teşekkür ederim” diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.