Çayırova Belediyesi’nin önceki dönem başkanı Şevki Demirci 13. kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemizi ziyaret ederek “hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Demirci bir süre Olcay Karabağ’la sohbet etti. Demirci “hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Demirci’nin ziyaretinde Murat Tunç da hazır bulundu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.