Çayırova Kızılay, hafta sonu 65 yaş üstü büyüklerimize ikramlarda bulundu. Çayırova Kızılay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bugün toplumsal hafızamız , 65 yaş üstü vatandaşlarımızı sokağa çıkma izinlerinde yalnız bırakmayıp maske ve Kızılay maden suyu ikram ettik. Bizim için değerli olduklarını hissettirdik” ifadelerine yer verdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.