Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafenin 1,5 metre olması yönünde uyarılar yapılıyor. Hatta toplu ulaşım araçlarında tek koltuk ve aralıklı koltuk uygulaması yapılıyor. Ancak bazı toplu ulaşım araçlarında bu uygulamanın göz ardı edildiği görülüyor. Bölge Haber Gazetesi’ne bir yolcu tarafından çekip gönderilen Gebze Çayırova arası sefer yapan 551 nolu hatlı halk otobosünün içini anlatan fotoğrafta ise kimine göre sosyal kimine göre fiziki mesafe olarak adlandırılan boşluk uygulamasına riayet edilmediği görülüyor. Bölge Haber’e konuşan vatandaşlar “Halk otobüslerinde ne yazık ki sosyal mesafenin uygulanmadığını görüyoruz. Bazı ulaşım görevlileri ne yazık ki bu kurala uymuyor. Ancak, yetkililerin de toplu ulaşım araçlarındaki denetimlerini bekliyoruz” diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.