İyilik Kervanı Platformu Başkanı Asiye Gül ile beraberindeki yardım gönüllüleri önceki dönem AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür’ü Darıca’daki işyerinde OPTİMA Makine’de ziyaret etti. Ziyarette görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gür, İyilik Kervanı’na ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Gür yaptığı teşekkür konuşmasında “Kocaeli Gebze’de başlatılan iyilik kervanına bir destekte Ali Osman Gür çalışmalarınızı yakından takip ediyordum böyle güzel bir çalışma da bizim de bir emeğimiz bir katkımız olursa bizleri onurlandırır diyen Optima Makina Ali Osman Gül dizlerimde elini taşın altına koyarak böyle güzel bir çalışma da katkımız ın olması ve herkesin bu güzel Çalışmaya destek olması gerektiğini söyledi yetim öksüz projesi olan iyilik Kervanı kurucusu Asiye Gül ve ekibi Ali Osman Gül beyi yerinde ziyaret ederek çalışmalarla ilgili istişareler edildiiği bilgisi paylaşıldı. GÜr ise ” böyle bir güzel çalışma Kocaeli Gebze müzik için gurur ve Onur verici bir davranış ekibinize ve Sizi tebrik ederim Gerçekten çok güzel işler yapıyorsunuz” şeklinde konuştu. Gür ise duyduğu ziyaretten ötürü İyilik Kervanı’na teşekkür etti.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.