Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, içerisinde Kızılay merkezinin yanı sıra taziye ve aş evinin de bulunacağı bir kompleksi bu yıl içerisinde Darıca’da gerçekleştireceklerini söyledi. Gebze Ticaret Odası’nın interaktif ortamda gerçekleştirdiği meclis toplantısında konuşan Başkan Çiler, Oda üyesi olan ve hayatını kaybeden çalışma arkadaşları Uzman Doktor Lütfi Çetinkaya, Nurbay İşçi ve Erdoğan Şahin’in isimlerini de komplekste vererek onları yaşatacaklarını söyledi. Çok amaçlı kompleks Çiler, proje çalışmaları süren ve etki alanı geniş bir kitleye ulaşacak olan hizmet binalarının kullanım açısından çok amaçlı olduğunu belirterek, “Projemiz bu yıl içerisinde tamamlandığında, içerisinde barındırdığı kuruluşlarla bölgemizde ikamet eden vatandaşlarımızın yararlanacağı bir hizmet olarak faaliyetlerine başlayacaktır” diye konuştu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.