Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ve Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’i konuk eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, yapılan çalışmalar ve projelerle ilgili bilgiler verdi. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere ilçeye gelen Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ile Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’i makamında ağırladı. Başkan yardımcıları ile birlikte Vali Yavuz’u belediyenin girişinde karşılayan Başkan Çiftçi, makamında konuk ettiği Vali Yavuz’a belediyenin yaptığı çalışmalar ve hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgiler verdi. Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Vali Yavuz ve Kaymakam Gözen’e ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti. Vali Seddar Yavuz da Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’ye ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Öğleden sonraki programını Çayırova’ya ayıran Vali Yavuz, belediyede gerçekleşen görüşmenin ardından Kaymakam Gözen ve Başkan Çiftçi ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.