Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde denetimlerini sürdürüyor. Zabıta ekipleri ilçede faaliyet gösteren 53 spor salonunda denetim gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerde Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında spor salonu çalışanlarının ve spor yapmaya gelen vatandaşların, belirlenen kurallara uyulması hususunda uyarı ve hatırlatmalarda bulunuldu. 5393 Sayılı Belediye Kanunu ve Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda izinsiz çalışma yapan iş yerleri hakkında zabıta ekipleri tarafından gerekli yasal işlemler başlatıldı. Denetimlerin devam edeceğini belirten zabıta yetkilileri vatandaşların şikayet ve taleplerini Alo Zabıta 153 hattına bildirmeleri çağrısında bulundu
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.