Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Emek Mahallesi’nde devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye Başkan Yardımcısı Salih Palaz ve Fen İşleri Müdürü Mustafa Bölükbaşı ile sahada yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Çiftçi, Emek Mahallesi’nde gerçekleşen yol, kaldırım, asfalt kazıma çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Kısa bir süre sonra asfalt çalışmasının başlayacağı Emek Mahallesi’nin üst yapı çalışmalarına öncelik veren Başkan Çiftçi, hizmetleri aciliyet ve öncelik sırasına göre gerçekleştirdiklerini belirterek, halkımızın daha huzurlu ve mutlu bir şehirde yaşaması için canla başla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.