Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi’nin başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş te koronairüse yakalandı. Başhekim Güneş, sosyal medya hesabından yayınladığı paylaşımda koronavirüs tedavisi gören hastalara da hekimlerin verdiği ilaçları kullanması tavsiyesinde bulundu. Bölge Haber Gazetesi olarak Başhekim Prof. Dr. Güneş’e Allah’tan acil şifalar ve tez zamanda sağlığına kavuşması dileğinde bulunuyoruz…
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.