Yaklaşık 3 yıl önce Çayırova İlçe Sağlık Grup Başkanlığı’na atanan Atıf Deniz emekli oluyor. Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’i ziyaret eden Deniz bir süre sohbet etti. Kaymakam Gözen, Deniz’e verdiği hizmetlerden ve özverili çalışmalarından ötürü “teşekkür” etti. Gözen Deniz’E emeklilik hayatında sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diledi
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.