Adli Tıp Kurumu Gebze’de « Bölge Haber Gazetesi

17 Mayıs 2022 - 11:27

Adli Tıp Kurumu Gebze’de

Adli Tıp Kurumu Gebze’de
Son Güncelleme :

14 Mart 2022 - 15:01

65 views

Başkan Büyükgöz Duyurdu;

Adli Tıp Kurumu Gebze’de

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Türkiye’de ilçe bazında ilk olan ve teçhizatları belediye tarafından temin edilen Adli Tıp Kurumu Gebze Şubesinde Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ile birlikte incelemede bulundu.

Başkan Büyükgöz Adli Tıp Gebze Şubesinde incelemelerde bulundu. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün girişimleriyle Gebze Fatih Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet vermeye başlayacak olan Adli Tıp Kurumu şubesinde Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz incelemelerde bulundu.

TÜRKİYE’DE İLÇE BAZINDA İLK

Gebze Adli Tıp Şube Müdürü Hasan Okumuş ve Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İlyas Sarı ile birlikte incelemelerde bulunan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, “Yakında açılışını gerçekleştireceğimiz ve Türkiye’de ilçe bazında ilk olan teçhizatı belediyemizce temin ve tesis edilen Adli Kurumunu, Kaymakamımız Mustafa Güler, Gebze Adli Tıp Şube Müdürü Hasan Okumuş ve Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İlyas Sarı ile birlikte ziyaret ederek incelemede bulunduk” ifadelerini kullandı. Ülke çapında ilçe bazında bir ilk olacak Gebze Adli Tıp Kurumu şubesinin gerekli teçhizatları Gebze Belediyesi tarafından temin edildi.

YORUM YAP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x