Ardahanlılar, Ali Kemal Aydın'ı Ağırladı *-* Bölge Haber Gazetesi *-*Bölge Haber Gazetesi

26 Temmuz 2021 - 21:45

Ardahanlılar, Ali Kemal Aydın’ı ağırladı

reklam
Ardahanlılar, Ali Kemal Aydın’ı ağırladı
Son Güncelleme :

13 Temmuz 2021 - 15:45

reklam

Bölgemizin sevilen ve takdir edilen  iş insanı Ali Kemal Aydın, Darıca Ardahan İl Derneğini ziyaret etti.Kocaeli ve çevresinde gerçekleştirdiği nezaket ziyaretleri ile gündemden düşmeyen bir isim olan Ali Kemal Aydın, Darıca Ardahanlılar Derneği Başkanı Bülent Işık’a   özel tasarım 3 boyutlu Atatürk portresi hediye etti.

SAMİMİ SOHBET

Darıca Ardahan İl Derneğini ziyaretinde dernek başkanı Bülent Işık ile Aydın bölgemizin sorunları ve ülke gündemindeki konu başlıkları hakkında samimi bir sohbet gerçekleştirdiler. Ziyarete kentlerin gelişiminde, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma da yöresel derneklerin önemli bir rol oynadığını belirten Ali Kemal Aydın “ Toplumun refahı, kentlerin çağdaşlaşması ve yardımlaşma ruhunun hep taze kalması için yöresel derneklerin gösterdiği gayret takdir edici. Sivil Toplu kuruluşlarının daha aktif ve başarılı olabilmesi için merkezi yönetimlerce adımlar atılması ve dernekleşme çabalarının desteklenmesi gerektiği kanısındayım. Bülent Işık başkan göreve geldiği günden bu yana dernek çalışmaları ile tüm sivil toplum kuruluşu yapılanmalarına örnek teşkil eden bir isim. Bir çok kez işyerinde kendisini ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunduk. Ülkemizin kurtarıcısı ve kurucusu Atatürk’e ve onun ilke ve inkılaplarına olan bağlılığını yakınen biliyorum. 3 boyutlu özel tasarım portremizin dernek binasına yakışacağını düşünerek bu ziyaretimizde kendilerine takdim etmeyi uygun buldum. Misafirperverliklerinden dolayı sayın başkana teşekkür ederim.” Dedi.

IŞIK: “EŞSİZ BİR ESER”

Darıca Ardahanlılar Derneği Başkanı Bülent Işık ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Ali Kemal Aydın bey farklı bakış açısı ile bize sadece bir tarafa bakmamamız gerektiğini her fırsatta hatırlatıyor. Kentimiz, milletimiz ile ilgili görüşlerine katılmamak mümkün değil. Defalarca dile getirdim Ali Kemal Aydın gibi sorunlara farklı açılardan bakıp asgari müştereklerde bir araya gelebilirsek kentimizde ülkemizde üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yok. Dernek yönetimi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana toplumun tüm hassasiyetlerine azami dikkat ederek adımlar atma gayreti içinde olduk. Gönül buluşmalarımızda bölgemizin sorunlarını ilgilileri ile aynı masanın etrafında toplanarak konuşma, tartışma ve çözüme kavuşturmak için adım atma fırsatı bulduk. Ardahanlı hemşerilerimizde ilk günden bu yana derneğimizi sahiplendi ve destekledi. Ali Kemal Aydın beyin yüzlercesini sahipleri ile buluşturduğu bu portre eşsiz bir eser. Derneğimizin en güzel köşesinde herkesin görüp bu ülkenin nasıl kurulduğunu hatırlamasına vesile olacağız. Nazik ziyaretlerinden, bu eşsiz hediyelerinden ve bizlerle gerçekleştirdiği doyumsuz sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam