Türkiye 3.lig 2.gurupta zirve mücadelesi veren temsilcimiz Darıca GB sahasında Yomraspor’u 2-0 mağlup etti. Ligin ilk yarısında deplasmanda 1-1 berabere kaldığı rakibini Ahmet Kutluer’in 85’inci dakikada penaltıdan ve 90+5’de Metin’in golleriyle 2-0 yenen Sarı Yeşilli ekibimiz, 4’üncü sıraya yükseldi. İlk yarının son dakikasında kaleci Alper Doğan da bir penaltı kurtararak galibiyette önemli rol oynadı. Lig sıralamasında Fethiye ve Nazilli Belediye 33’er puanla ilk 2 sırayı paylaşırken, Kütahyaspor 31 puanla 3’üncü sırada ve 28 puanlı temsilcimiz Darıca G.B. 4’üncü sırada yer alıyor
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.