Bugün Gebze Garden Park’ta yapılan Gelecek Partisi Gebze İlçe Teşkilatı 1. Olağan genel kurulunda kurucu ilçe başkanı olarak atanan Müslüm Osmanoğlu oybirliğiyle seçildi. Teşkilatlanma çalışmalarını hemen hemen tamamlayan Gelecek Partisi Kocaeli teşkilatı ilk ilçe kongresini Gebze’de yaptı. Aynı zamanda genel merkez kurucular kurulu üyesi olan il başkanı Ömer Faruk Başaran ile genel başkan yardımcısı Doğan Demir, genel merkez binasının açılışı töreni nedeniyle Ankara’da bulundukları için genel kurula katılamadı. İl başkan yardımcıları, gençlik ve kadın kolları başkanları, ilçe başkanlarının tam kadro hazır bulunduğu genel kurul Gebze Garden Park’da gerçekleştirildi. Kongrede divan başkanlığına Eyüp Gençer, yardımcılıklarına Fatma Gökyıldız ile Ayşe Nur Güden seçildi. 15 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı genel kurulda 25 yönetim kurulu üyesi ile 84 il kongre delegesi belirlendi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.