MHP Çayırova İlçe Başkanı Yunus Emre Düzdaban GEbze FAtih DEvlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Düzdaban yaptığı açıklamada “Çayırova Milliyetci Hareket partisi ilce Başkanlığı olarak Gebze Fatih Devlet Hastanesi’ Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Sayın Ferhat Yücel Bey’i Makamlarında ziyarette bulunarak kendileri gerek pandemi öncesi gerek pandemi sonrası üstün çalışımalar sarf eden Müdürümüzü can-ı gönülden tebrik ediyoruz.Bölgemizle alakalı ve Genel olarak hic bir hastayı,kişi veya kişileri ayırmaksızın gösterdiği gayrete calışmalarına’ da şahidiz Son günlerde kendileri ile alakalı itibarsizlaştirma ve Kamuoyu oluşturulmaya çalışılan Sayin Ferhat Yücel Bey’i Çayırova Milliyetci Hareket partisi ilce Başkanlığı olarak yanında olduğumuzu Kamuoyunda birkez daha hatırlatmak isteriz” ifadelerine yer verdi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.