Kısa adı GİRİB olan Giresun İş Adamı ve Bürokratları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Genç İş Adamı Fatih CAN ile Gebze Belediyesi Başkan Yardımcıları Sedat ÇELİK, Selamet GÜNER ve Yusuf BURKUT’un da bulunduğu sohbette normalleşme sürecine dair hâlihazırda yapılan ve yapılması düşünülen konular hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. CAN, “Bugün ziyaretine gittiğim Gebze Belediye Başkan yardımcısı Sayın Sedat ÇELİK Bey’e nazik misafir perverliğinden hoş sohbetinden ve ikramından ötürü teşekkür ederim” dedi
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
![İnternette Sansüre Hayır Demek, Yalan ve Manipülatif Habere de hayır demektir.](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/arkaplan-giris-sag.png)
Basın Özgürlüğünü Destekliyoruz!
Sansüre HAYIR!
![Sosyal Medya Ile Daha Fazla Kitleye Hitap Edin 2 11](https://bolgehaber.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/sosyal-medya-ile-daha-fazla-kitleye-hitap-edin-2-11.png)
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.